Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

elop.com.tr, Türkiye’de 2019 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Elop.com.tr çalışmalarını profesyonel kadrosu ve uluslararası iş ortaklıkları ile yürütmektedir. Ayrıca Gözlük ve Optik’e dair üst düzey markaları, yüksek kalite standartlarıyla en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır.

elop.com.tr, 11 e-ticaret mağaza, 1 merkez, 1 Ana Depo ve 1 Butik şubesinde, sadece yetişkinler için değil ihtiyaç doğrultusunda hemen her yaş grubuna dair optik çözümleri en yüksek müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır. Kontak Lens ve Lens Solüsyonu için orijinal ürün garantisi bilinci işleyişini yürüttüğümüz Türkiye paydaşlarımız İthalat belgeli çalışmaktadır.

elop.com.tr; dünya markası lens, solüsyon ve optiklere dair Türkiye Distribütörleri ile kurmuş olduğu ticari iş birlikleri ile size en yüksek hizmet kalitesini ve en güvenilir ürün gamını en uygun fiyat ve en hızlı servis hizmeti ile sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz doğrultusunda amacımız, Kontak Lens, Solüsyon, Optik ve bakım ürünlerinde; kaliteli, doğru ve güvenilir konsepti ile Türkiye Optik pazarında en çok tercih edilen optik mağaza olmaktır.

Misyonumuz; Optik Mağazalarından alışveriş yapan müşterilerinin maliyetlerini ve risklerini azaltıp, en hızlı servis hizmet avantajı sağlayan tercih nedeni olmaktır.

elop.com.tr, Kontak Lens, Solüsyon, Optik ve Bakım ürünlerine dair kalite standartlarını yükselterek, müşterilerine her zaman en İnovatif ürün ve hizmeti sağlayacaktır.

Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Kapıda nakit ödeme avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.

WhatsApp